Uzņēmuma attīstība

Uzņēmuma attīstība

Pirmsākumi – NELSEN

Mūsu attīstība sākās pirms vairāk nekā 25 gadiem, kad 1995. gadā tika nodibināta atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Nehlsen-Rīga-Atkritumu saimniecība SIA. Uzņēmums strauji attīstījās un jau drīz kļuva par būtisku Rīgas pilsētas atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniedzēju, kvalitatīvā un profesionālā darba un komandas degsmes dēļ. 2006. gadā mēs kļuvām pazīstami ar nosaukumu Nelsens SIA. Attīstība turpinājās, pilnveidojot un paplašinot uzņēmuma specializēto auto parku, profesionālu darbinieku komandu, atkritumu konteineru klāstu, kā arī attīstot pakalpojumus dažādos Latvijas reģionos. Sekojot tendencēm, kas atkritumu nozarē valda pasaulē, uzņēmums uzsāka atkritumu šķirošanu.

Starptautiskā pieredze – VEOLIA

Uzņēmuma attīstību novērtēja viens no nozares starptautiskajiem līderiem – Francijas vides uzņēmums Veolia Environnement S.A. un 2008. gadā Veolia kļuva par Nelsens SIA industriālo investoru, iegādājoties uzņēmuma kontrolpaketi un apvienojot Nelsens SIA ar savā īpašumā esošo Cleanaway SIA. Jau pēc neilga laika uzņēmums kļuva pazīstams ar jauno nosaukumu – Veolia vides serviss SIA. Šajā attīstības posmā uzņēmuma komanda guva nenovērtējumu starptautisku pieredzi. Uzņēmums jau bija izaudzis līdz vairāk nekā 150 darbinieku lielai komandai, nodrošinot atkritumu savākšanu un vides pakalpojumus Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā un Balvos.

Latvijas zīmols – VIDES PAKALPOJUMU GRUPA

2011. gadā koncerns Veolia Environnement S.A. paziņoja, ka plāno pārdot daļu savu aktīvu dažādos pasaules reģionos, lai uzlabotu koncerna finanšu situāciju un samazinātu kredītsaistības. Šis lēmums skāra arī Latviju, taču deva iespēju vietējiem biznesa līderiem iegādāties sekmīgu uzņēmumu, izveidojot Latvijas zīmolu  Vides pakalpojumu grupa SIA.

Reorganizācija – PILSĒTVIDES SERVISS

2015. gada nogalē noslēdzās Vides pakalpojumu grupa SIA reorganizācija, kuras rezultātā uzņēmums tika pārdēvēts par Pilsētvides serviss SIA. Uzņēmuma Rīgas birojā un reģionālajās pārstāvniecībās šodien strādā vairāk nekā 50 darbinieki. Pilsētvides serviss SIA nodrošina sadzīves atkritumu savākšanu un apsaimniekošanu, piemērotu atkritumu konteineru tirdzniecību, kā arī atkritumu šķirošanas iespējas.

 

Mēs esam spēcīgi reģionālie pakalpojumu sniedzēji, mūsu mērķis ir pilnveidot un attīstīt šo nozari! Gaidīsim Jūs mūsu klientu lokā!