Par mums

Par mums

Pilsētvides serviss SIA ir uzņēmums, kuram varat uzticēt rūpes par vides un atkritumu apsaimniekošanu. Mūsu profesionālā un draudzīgā komanda ir uzkrājusi ilgstošu pieredzi šajā jomā, strādājot dažādos Latvijas reģionos. Mēs esam priecīgi ikdienā rūpēties par vides tīrību un kārtību Latvijā. Pilsētvides serviss SIA vairāk nekā 25 gadus nodrošina iedzīvotāju, ražošanas uzņēmumu, pašvaldību, kā arī izglītības un veselības aprūpes iestāžu sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu. Esam līderis vides inovatīvo risinājumu jomā Latvijā.

Mēs saviem klientiem nodrošinām vides pakalpojumus vairākos Latvijas novados un lepojamies ar ilggadēju pieredzi klientu apkalpošanā. Šodien uzņēmumā Pilsētvides Serviss SIA Latvijā nodarbinām vairāk nekā 50 darbiniekus, izmantojam vairāk nekā 15 atkritumu savācēju lielu autoparku un vairāk nekā 12'000 visu veidu atkritumu savākšanas konteinerus, lai nodrošinātu atbilstošu, videi draudzīgu un drošu atkritumu savākšanu.

 

Mēs strādājam, lai Jūs varētu dzīvot, strādāt un atpūsties tīrā un sakārtotā vidē un veltīt laiku lietām, kas Jums ir patiesi svarīgas!